Monday, October 22, 2012

Moti sot nga Meteoalb


Parashikimi i motit Online Nga MeteoAlb - Moti sot dhe neser, parashikimi per 10 ditet ne vazhdim per Shqiperine, ne te gjithe qytetet si dhe jasht vendit. Kliko poshte per te pare motin 

Parashikimi i motit nga Meteoalb. Parashikimi i motit ne shqiperi per 7 dite parashikimi i motit ne shqiperi per 10 dite parashikimi i motit ne shqiperi sot dhe neser

Ky eshte moti per 10 ditet ne vazhdim.